LKFA

Šodien saņēmu LIELISKUS jaunumus, ka esmu uzņemta Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijā.

Šīs mazās uzvaras priekš manis ir daudz lielākas nekā kādam citam tās varētu šķist. Tiekamies arī šogad mīlestības svētkos un radīsim skaistas atmiņas kopā! 

Egija & Artis

Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage.

Kad bija vēl sniegs un sals knieba degunos, devāmies mini fotosesijā ar maniem mīlulīšiem. 

Līdz maijam ir iespēja ar mani doties fotopastaigās, jo tā nu ir sanācis, ka no maija līdz oktobrim (kāzu sezonas pilnbriedā) fotosesiju skaits tiks ierobežots.

Santa & Dmitrijs

You are my song. You are my song of love.

Šis laikam ir viens no apjomīgākajiem no manis publicētajiem ieskatiem. Atlasot bildes, nevarēju apstāties. Ja vien jūs zinātu, cik foršs pāris ir Santa un Dima. Man kā fotogrāfam laimējās, jo fotosesijai pāris bija atvēlējis ilgāku laiku nekā to parasti dara jaunie pāri. 

Krista & Edijs

The best love is the kind that awakens the soul; that makes us reach for more, that plants the fire in our hearts and brings peace to our minds. That's what I hope to give you forever.

Jaunības degsme, pāri malām plūstoša mīlestība, raķetes ātrumā braucošs žigulītis, smiekli - tas viss raksturo Kristas un Edija kāzu dienu. Šīs arī bija vienas no manām vismīļākajām un nozīmīgākajām kāzām 2018.gadā (patiesībā man visas ir dikti, dikti mīļas), jo pie vīra izgāja mana mazā māsīca, kuru atceros kā mazu un žiperīgu meitenīti. 

Jaunumi studijā!

Studijā ir notikušas lielākas un ne tik lielas pārmaiņas.

Fotosesijām ir pieejamas 4 vides:

  Kamīns ar sofu;

  Palešu gulta;

  Ziediem rotātas šūpoles;

  Klasisks melnais fons.

Studiju var izmantot ne tikai fotosesijām, bet arī kā vietu, kur nesteidzīgi iesākt kāzu dienu. Savām līgaviņām piedāvāju iespēju pucēties pie manis studijā, lai apkārtējo uztraukums un kņada nevairotu līgavas satraukumu. Uz tikšanos fotosesijās! :)

Karīna & Māris

Love is like the air, so I am breezing with you!  

Sigita & Didzis

Your words are my food, your breath my wine. You are everything to me. These weren't my first international wedding, but I was so excited and worried at the same time. I will remember this wedding as one of the fullest of laughter and love. 

Inuta & Jānis

What is love? It is the morning and the evening star.

Krista & Edijs

When I look into your eyes, I know I have found the mirror of my soul.

Agnese & Raivo

I'm much more me when I'm with you.

Man visas kāzas ir īpašas, jo tā ir tā lieta, kas man sniedz sirds siltumu un piepildījumu profesionālajā jomā. Un tā īpaša kņudoņa vēderā, kad redzi kā mazā, kautrīgā meitene ( es Agnesi pazīstu kopš bērna kājas ) saka "JĀ" vārdu Daugavas krastā. Kā vienu no jaunā pāra fotosesijas pieturvietām vedēji bija izvēlējušies savvaļas zirgus - Jelgavā. Neiztikām arī bez kurioziem, jo zirdziņiem dikti gribejās nogaršot līgavas pušķi un plīvuru. :D Sviniet mīlestību, jo tas ir tik skaisti!

Justīne & Edgars

There are only two times that I want to be with you. Now and Forever.

Inna & Ivans

You may hold my hand for a while, but you hold my heart forever.

Anda & Harijs

Where there is love there is life.

Kā forši nosvinēt 10 gadu kāzu jubileju? Tieši tā, kā to izdarīja Anda un Harijs - ar lielu burziņu un "JĀ" teikšanu viens otram vēlreiz. No A-Z kāzas norisinājās Codes muižā ( starp citu šī noteikti ir viena no manām favorītvietām, kur ieteiktu pāriem svinēt kāzas . Nu dikti, dikti skaisti tur). Ar humoru, nepiespiestību, smaidiem un īstu mīlestību pavadījām šo dienu.

Christmas Is ComingVēlāk nekā citus gadus esmu uzbūrusi Ziemassvētku sajūtu studijā. Šogad ir pieejami divi fotostūri, kas būs piemēroti gan lieliem, gan maziem un divas mini vides tikai mazajiem :)


  Fotosesija ilgs 45 min;

  Piemērota 1-5 cilvēkiem;

  Rezultātā saņemsiet 50 apstrādātas bildes;

  Dekorācijas būs pieejamas līdz 7.janvārim.


Jāatzīst, ka šīs bildes ir vairāk ieskatam, jo brīvu datumu līdz Ziemassvētkiem praktiski vairs nav, bet varat pieteikties arī pēc Ziemassvētkiem :)

Dārta

" Christmas waves a magic wand over this world, and behold, everything is softer and more beautiful. " - Norman Vincent Peale

Maija & RŪdis

But the most beautiful things in life are not just things. They're people, and places, memories and pictures. They're feelings and moments and smiles and laughter.

Marta

Tas brīdis, kad fotosesijā piedalījās divas Martas un uzrunāšana jauca galvu. Šoreiz ieskatam tikai krustmātes Martas bildes :) Vasara šogad ir steidzīga ar savu krāšņumu, tāpēc jāsteidz tā izbaudīt.

Viktorija & Ivo

I will forever be there to laugh with you, to lift you up when you are down and to love you unconditionally through all of our adventures in life together.

Linda & Ēriks

Love isn't something you find. Love is something that finds you.

Šīs kāzas man noteikti ir īpašas. "Jā" vārdu teica mana draudzene, ar kuru tika pavadīti daudz jautru brīžu, nu jau pirms gadiem divpadsmit/trispadsmit. Ja kāds toreiz būtu jautājis Lindai - "Vai spēj iedomāties,ka Vija Tev fotogrāfēs kāzas?", atbilde noteikti būtu - "Nekad mūžā!". :D Laiks iet un viss mainās.

Do what you love, and you'll never work another day in your life. Forsi, vai ne? :)

Katrīna & Ainis

There are only two times that I want to be with you. Now and Forever.

Baiba

Fotosesija mežā Saulgriežu noskaņās.

Diena bija izcili vējaina un lietus arī brīžiem uzlija, bet tas mūs neapturēja no skaistuma radīšanas.

Kristīne & Sergejs

The best thing to hold onto in life is each other.

Braucot uz Sergeja un Kristīnes kāzu norises vietu lija lietus. Tomēr īstajos brīžos debesis skaidrojās un uzspīdēja saulīte. Varētu pat teikt, ka laikapstākļi pakārtojās kāzu norisei, izņemot fotosesijas sākumu, kad tieši iebraucām lietus mākoņos, bet vējš darīja savu un ātri vien laikapstākļi uzlabojās. :) Ja vien jūs zinātu cik foršs pāris ir S & K. Cik viņi cītīgi bija gatavojušies savai īpašajai dienai. Noteikti varu teikt tikai atzinīgus vārdus, jo daļu dekorāciju gatavoja paši. Un vēl visforšākais bija fakts, ka pāris lūdza nedāvināt ziedus, bet gan sarūpēt dāvaniņas četrkājainajiem draugiem.

Zane

GOLDEN HOUR MAGIC

Visforšākais laiks fotosesijai, manuprāt, ir saucamajā zelta stundā, jeb brīdī, kad saule tūlīt, tūlīt jau norietēs :)

Modele:  Zane Lazdiņa

Simona & Ingus

Your words are my food, your breath my wine. You are everything to me.

Aiga

Individuālā fotosesija Salaspils Botāniskajā dārzā.

Evelīna & Aleksandrs

Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.

Inga

  CHARACTER.

  INTELLIGENCE.

  STRENGHT.

  TYLE.

  THAT MAKES BEAUTY.

Ar Ingu satikāmies citā fotosesijā. Jau tad zināju, ka vēlēšos viņu uzrunāt kādai interesantākai fotosesijai. Esmu PAR radošām fotosesijām. Ja vēlaties skaistas ziedu rotas ( un ne tikai), tad noteikti iesaku vērsties pie Ostrovska Gunta, kas darināja arī šo fantastisko spalvu kroni. Fantastiskais spalvu kronis tapis tepat Bauskā..

Dārta

Mini fotosesija manai Dūdiņai. Īsta modele mums aug :)

Elīza

Elīzas pavasarīgā fotosesija :)

Marija + Kalvis = Gustavs

Biju nolēmusi paplašināt savas darbības apvāršņus un atvēlēju dienu, lai dotos skaisto mirkļu medībās uz Salaspils Botānisko dārzu. Bija pieejamas trīs vietas, kuras tika rezervētas zibenīgā ātrumā. Tā bija varen skaista un jautriem mirkļiem pilna diena. Piedāvāju ieskatu ģimenes fotosesijā. :) Lieliska vieta, lieliski cilvēki. Un tās skaisti ziedošās un smaržojošās rozā magnolijas :)

P.S. Noteikti braukšu vēl..

Zane

Aptuveni 30 minūtes no idejas līdz tās realizācijai, jeb ašā ideja par mini fotosesiju pie košumkrūma.

Modele:  Zane Lazdiņa

Baiba

Pavasaris ir īstais brīdis, kad īstenot sen iecerēto. Daba mostas, viss sāk ziedēt. Noķeram pavasara sajūtu kopā?

Liene

Gaisā jau jaušams pavasaris, kas priekš manis nozīmē to, ka vairāk fotosesiju varēs norisināties ārpus telpām. Nu ir sācies īstais laiks, lai dotos fotopastaigā brīvā dabā. Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs :) MUA: Es pati ( liku lietā savas necilās iemaņas make up uzklāšanā.. )

Aiga & Miķelis

The best and most beautiful things in this world cannot be seen or even heard, but must be felt with the heart.

Krāj mirkļus nevis lietas

Iepriecini savus mīļos ar fotosesiju brīvā dabā vai studijā :)

Madara & Elvijs

Every moment I spend with you is like a beautiful dream come true.

Šīs kāzas raksturo teksts - this year's first love story :) tieši tā - love story, jo šogad Valentīna dienu pavadīju tās visīstākajā nozīmē - svinot mīlestību. Paldies, Madara un Elvij, ka ļāvāt piedalīties un būt daļai no jūsu skaistās dienas. Muceniekiem rūgts! :)

Sabīne & Baiba

A friend is someone who gives you total freedom to be yourself.

Kad uz fotosesiju atnāk draudzenes, dzīvespriecīgums, pozitīvas sajūtas un smiekli garantēti :)

Baiba

She’s the kind of queen that knows her crown isn’t on her head but in her soul.

Vēl reizi uzvilkt savu kāzu kleitu un gremdēties atmiņās par vienu no skaistākajām dienām savā mūžā. Un tie mati... katras meitenes sapnis! Ak, kā man patīk šādas fotosesijas! :)

Linda

Be brave enough to live life creatively. The creative place where no one else has ever been.

Kopš esmu nopietnāk pievērsusies fotogrāfēšanai ( aprīlī apritēs divi gadi), esmu satikusi tik daudz un dažādu cilvēku. Pavisam nesen mani ceļi krustojās ar Lindu. Viņa ir ne tikai fantastisks cilvēks, bet arī fantastiska make up meistare un modele. Tā nu mēs abas ļaujamies fantāzijas lidojumam un radam ko īpašu :)

Anete & Kristaps

Pirms neilga laiciņa meklēju drosmīgu, atvērtu pāri fotosesijai. Te nu būs neliels ieskats sastrādātajā..

Jaunumi studijā!

Nu es varu atklāt jaunumu studijā. :) Papildus esošajām trim vidēm ( Kamīns, šūpoles un klasiskais melnais fons) ir izveidota vēl viena vide - palešu gulta. Lieliski piemērota pāru, grūtnieču, individuālajām un arī ģimenes fotosesijām. Šajā vidē tiek izmantots dabiskais apgaismojums un var radīt skaistas sajūtu bildes. :) Kamēr ārā valda ne tik ļoti silts laiks, esiet mīļi gaidīti manā mājīgajā fotostudijā.

Meklēju drosmīgu pāri fotosesijai!

Tuvojas Valentīna diena un kāpēc neuzdāvināt kādam no jums mīļu sajūtu fotosesiju? Meklēju pāri fotosesijai 27. janvāra rīta pusē studijā, kas atrodas Rītausmās . Fotosesijas mērķis ir radīt sajūtu bildes, tāpēc pārim jābūt atvērtam, pacietīgam, nesteidzīgam. Rezultātā pāris saņems aptuveni 30 profesionāli apstrādātas bildes, no kurām labakās es varēšu ievietot savā FB lapā un mājaslapā. Vienīgais ieguldījums varētu būt profesionāla make-up uzklāšana ( šis aspekts atkrīt, ja meitene prot pati skaisti uzkrāsoties). Ideāli, ja puisim ir bārda. :) Pieteikšanās vēstulēs līdz 22.janvārim. Pārim, kuru izvēlēšos nosūtīšu detalizētu informāciju par fotosesijas norisi. P.S. Šis noteikti nebūs vienīgais projektiņš, kuru tuvākajā laikā vēlēšos īstenot. Tāpēc seko manai FB lapai, lai jaunumus uzzinātu ātrāk! :)

Christmas Is Coming

Ar nepacietību gaidīju to brīdi, kad varēšu studijā uzburt Ziemassvētku noskaņu. Nu tas ir noticis. Uzburiet Ziemassvētku sajūtu jau tagad arī jūs! Mīļi gaidīts ir ikviens - gan liels, gan mazs :)

L & A - 21.09.2017 -

Apprecēties slepus tikai ar vedējiem nevienam citam nezinot? Jā!!! Šīs kāzas man ir ļoti īpašas, jo tajās biju gan vedējmāte, gan fotogrāfe savas meitiņas krustvecākiem. Jāatzīst, ka šī bija lietainākā kāzu diena, kuru esmu iemūžinājusi līdz šim.

Love is the flower you've got to let grow.

FOTOSTUDIJA

Saka, ja kaut ko ļoti vēlas, tas piepildās. Kopš šodienas fotosesija var norisināties ne tikai dabā, bet arī manā fotostudijā. Kā papildus pakalpojums ir pieejama matu sakārtojuma izveide un profesionāla make up uzklāšana brīnišķīgās meistares izpildījumā. Ikviens, liels vai mazs, fotogrāfēties gribētājs būs mīļi gaidīts! :) Pačukstēšu,ka tas vēl nav viss..